Invest in AM բիզնես հարթակի միջոցով ապրանքի գրանցումը, ներառյալ վերջինիս նկարագիրը, մեկնարկային գինը, նվազագույն պատվերը, թիրախային շուկաները և այլ կարևոր տեղեկատվություն, ավտոմատ տեղադրում է այն արտահանման առցանց կատալոգում, որը հասանելի է աշխարհի տարբեր երկրներում գտնվող ներմուծողներին: Դուք կարող եք ընտրել տարեկան կամ կիսամյակային փաթեթը և գրանցել անսահմանափակ թվով ապրանքներ:
Ձեր արտադրանքով հետաքրքրվող բիզնեսներն ու ներմուծողները կարող են ուղիղ կապ հաստատել Ձեզ հետ հարթակի միջոցով և կատարել պատվեր: Այն դեպքում, երբ Ձեր ընկերության արտահանման կազմակերպման կարողությունը սահմանափակ է, մեր թիմը կարող է նաև համապատասխան ծառայություններ Ձեզ մատուցել:
Անսահմանափակ թվով ապրանքների գրանցում
Ընկերության ամբողջական արտադրանքով առանձին էջ` կատալոգի տեսքով
Կապ տարբեր երկրների ներմուծողների հետ Invest in AM ցանցի միջոցով
Մատչելի պայմաններ` ամսական սկսած 5000 դրամից
1.
ԳՐԱՆՑՈՒՄ
Գրանցի'ր ընկերությունդ և արտահանվող ապրանքները
2.
ՓԱԹԵԹԻ ԸՆՏՐՈՒԹՅՈՒՆ
Ընտրի'ր տարեկան փաթեթը 65.000 դրամով կամ կիսամյակային փաթեթը 35.000 դրամով և ավարտի'ր գրանցումը
3.
ՀԱՍՏԱՏՈՒՄ
72 ժամվա ընթացքում ստացի'ր հաստատում մեր թիմի կողմից և կատարի'ր միանվագ վճար
4.
ԱՐՏԱՀԱՆՈՒՄ
Ներկայացնելով ապրանքները մեր կատալոգում` սկսի'ր ստանալ պատվերներ արտերկրից և մեծացրու արտահանման ծավալները
Գրանցմանփաթեթներ
Լավագույն Արժեք
Տարեկան փաթեթ
Ապրանքի անսահմանափակ գրանցում մեկ տարվա ընթացքում
65 000֏
~ 5 500֏
ամսական
Կիսամյակային փաթեթ
Ապրանքի անսահմանափակ գրանցում կես տարվա ընթացքում
35 000֏
~ 6 000֏
Նմանտեսքունենարտահանվողապրանքներըմերկատալոգումհաստատումիցհետո:Միացի'ր:
Գեղեցկություն և խնամք
Caregroup Ampik Խոնավ անձեռոցիկ մանկական՝ նորածինների համար 100հատ
«Քեյր Գրուպ» ընկերությունը թաց անձեռոցիկների և բամբակյա հիգիենայի պարագաների արտադրության առաջատար ընկերություններից է ոչ միայն Հայաստանի Հանրապետությունում, այլև ողջ Հարավային Կովկասում։ 2017 թվականից ընկերությունը մշտապես զարգանում է՝ բարելավելով իր արտադրության որակը և գործընկերներին առաջարկելով համագործակցության լավագույն պայմաններ։ Ընկերության հիմնական մրցակցային առավելությունը արտադրանքի բարձր որակի և հաճախորդների սպասարկման չափանիշներին համապատասխանությունն է: Շուկայի առաջատարները վստահում են Care Group-ին սեփական հիգիենայի պարագաների արտադրության հարցում: Ընկերությունը գործում է ISO 9001: 2015 միջազգային ստանդարտներով:
Բելառուս, Վրաստան, Իրաք, Ղազախստան, Ռուսաստան, Ուկրաինա, Ուզբեկստան
582֏
Քեյր Գրուփ ՍՊԸ
Ոսկերչական իրեր & այլն
Կորիզ Սիլվեր հավաքածու
Արման Մանուկյան ԱՁ-ն ունի ոսկերչական իրերի արտադրության ավելի քան 15 տարվա փորձ: Նա ներկայացնում է Koriz Silver արծաթյա զարդերի ապրանքանիշը։ Koriz Silver զարդերն աչքի են ընկնում իրենց նրբաճաշակ դիզայնով, որը միջնադարյան հայկական ավանդական տարրերի միաձուլում է՝ զուգորդված նրբագեղության երանգներով: Ընկերության զարդերը կրում են հայտնի դերասանուհիներ, շոումեններ և արվեստագետներ։ Շատերը Koriz Silver-ը անվանում են «Գահերի խաղերի»-ց ոգեշնչված զարդեր, սակայն դրանց ոգեշնչման իսկական աղբյուրը միջնադարյան հայկական ճարտարապետական տարրերն են: Ընկերությունն իր արտադրանքն արտահանում է Ռուսաստան և ԱՄՆ՝ միաժամանակ ընդլայնման համար նոր շուկաներ փնտրելով։
Ավստրիա, Բելառուս, Բելգիա, Կանադա, Խորվաթիա, Ֆրանսիա, Գերմանիա, Հունաստան, Հունգարիա, Իտալիա, Ղազախստան, Լատվիա, Լիտվա, Նորվեգիա, Լեհաստան, Պորտուգալիա, Ռումինիա, Ռուսաստան, Սլովակիա, Սլովենա, Իսպանիա, Հոլանդիա, Ուկրաինա, Միացյալ թագավորություն, Միացյալ Նահանգներ
$179.9
70 000֏
Կորիզ Սիլվեր ԱՁ
Lazoor Dome Shaped Կրկնակի ադամանդե մատանի
Հորիզոն Ջյուլրին հիմնադրվել է 2014 թվականին Հայաստանում և շուկայում ներկայացված է Lazoor Jewelry ապրանքանիշի միջոցով։ Ընկերությունը ձգտում է ստեղծել եզակի նմուշներ, որոնք աչքի են ընկնում նորարարական դիզայնով և ոսկու տարբեր երանգների և թանկարժեք քարերի լայն կիրառմամբ: Lazoor-ը ընտանեկան սեփականություն հանդիսացող և ընտանեկան ժառանգական բիզնես է: Բրենդի հետևում կանգնած են ոսկերչական իրերի արտադրության ընտանեկան ավանդույթները։ Ունենալով արագ փոփոխվող միտումներ` ընկերությունը վերանայում է իր արհեստը և հանդես է գալիս աննախադեպ լուծումներով: Ընկերության հաճախորդները Lazoor-ը նկարագրում են որպես բեկումնային, անսովոր, գեղարվեստական զարդեր, որոնք նրանք կարող էին կրել ոչ միայն հատուկ առիթների ժամանակ, այլև աշխատավայրում, հանդիպումների ժամանակ, ընկերների հետ մի բաժակ գինի ըմպելիս կամ իրենց երկրորդ կեսի հետ ընթրելիս:
Ավստրիա, Բելգիա, Բուլղարիա, Խորվաթիա, Կիպրոս, Չեխիա, Դանիա, Էստոնիա, Ֆինլանդիա, Ֆրանսիա, Գերմանիա, Հունաստան, Հունգարիա, Իռլանդիա, Իտալիա, Ղազախստան, Քուվեյթ, Լատվիա, Լիտվա, Մալտա, Լեհաստան, Քաթար, Ռումինիա, Ռուսաստան, Սաուդյան Արաբիա, Իսպանիա, Հոլանդիա, Թուրքմենստան, Արաբական Միացյալ Էմիրություններ, Միացյալ Նահանգներ, Ուզբեկստան
$975
379 275֏
Հորայզն Ջյուլրի ՍՊԸ
marksSvg
investin.am հարթակն իր տեսակի մեջ եզակի է հայ արտադրողների համար արտաքին շուկաներ դուրս գալու համար
Դերեկ Դեմիրջյան
Արտահանման պատասխանատու, Սիենա ՍՊԸ
Ի՞նչ է ենթադրում 1 ապրանքային կատեգորիայի շրջանակում անսահմանափակ թվով ապրանքների գրանցումը:
Ենթադրենք դուք ընտրել եք Ձեր ապրանքների համար կիսամյակային պլան և վճարել 35.000 ՀՀ դրամ, ինչը թույլ է տալիս Ձեզ 1 ապրանքային կատեգորիայի շրջանակներում գրանցել անսահմանափակ թվով ապրանքներ: 35.000 դրամը միանգամյա վճար է 1 ապրանքային կատեգորիայի, այլ ոչ թե մեկ ապրանքի համար: Օրինակ, եթե ընտրել եք «Հագուստ և տեքստիլ» ապրանքային կատեգորիան, կարող եք ավելացնել անսահմանափակ թվով ապրանքներ` բաճկոններ, կիսաշրջազգեստներ, կոշիկներ, վերարկուներ և այլն: Լինում դեպքեր, երբ ընկերությունը զբաղվում է արտադրությամբ միանգամից մի քանի ապրանքային կատեգորիաների շրջանակում, օրինակ. «Հագուստ և տեքստիլ արտադրանք», «Ալկոհոլ և ծխախոտ», «Մրգեր և հատապտուղներ»: Այս դեպքում գործ ունենք 3 կատեգորիայի հետ: Յուրաքանչյուր կատեգորիայում կարող եք ավելացնել անսահմանափակ թվով ապրանքներ, բայց վերջնական վճարը կկազմի 35.000 x 3 = 105.000 դրամ:
Ի՞նչ է տեղի ունենում ապրանքները գրանցելուց և վճարը կատարելուց հետո:
72 ժամվա ընթացքում մեր թիմը գնահատում է Ձեր հայտը, հաստատում կամ մերժում այն: Վճարը գանձվում է միայն հաստատման դեպքում: Դրան հաջորդում է Ձեր ապրանքների ներկայացումը արտահանման կատալոգում:
Հաստատումից հետո կարո՞ղ եմ նույն կատեգորիայի շրջանակում էլի ապրանքներ ավելացնել:
Այո, եթե դրանք նույն ապրանքային կատեգորիայի մեջ են: Ենթադրենք, գնել եք կիսամյակային փաթեթ 01.01.2022 թվականին, որը վավեր է մինչև 01.06.2022 թ. և գրանցել «Հագուստ և տեքստիլ» ապրանքային կատեգորիայի շրջանակում 2 տեսակի բաճկոն, 5 տեսակի վերարկու: Եթե 2022 թվականի հունվար-հունիս ամիսներին ցանկանում եք ավելացնել «Հագուստ և տեքստիլ» կատեգորիայի մեկ այլ ապրանք, օրինակ, տաբատ, դա հնարավոր է անել Invest in AM Ձեր անհատական էջից բոլորովին անվճար:
Կարո՞ղ եմ փոփոխել ներկայացված ապրանքների վերաբերյալ տեղեկատվությունը, երբ դրանք արդեն հաստատվել են և ներկայացված են արտահանման կատալոգում:
Այո, Ձեր փաթեթի գործողության ժամանակահատվածում կարող եք 3 անգամ խմբագրել ապրանքի գինը, արտադրանքի վերաբերյալ տեղեկություններ, լուսանկարներ: Վերջինիս համար անհրաժեշտ է դիմել Invest in AM-ի ադմինիստրատորին:
Արդյո՞ք 35.000 դրամ կիսամյակային կամ 60.000 դրամ տարեկան վճարները միանվագ են և կա՞ն որևէ այլ վճարներ, որոնք ես պետք է կատարեմ Invest in AM- ին:
Այո, վճարները միանվագ են: Ապրանքները գրանցելիս անհրաժեշտ է ընտրել փաթեթներից մեկը՝ տարեկան կամ կիսամյակային: Ձեր ընտրության հիման վրա Դուք կատարում եք միանվագ վճար ՝ 35.000 ՀՀ դրամ կամ 65.000 ՀՀ դրամ, որը համարժեք է ամսական 5500-6000 ՀՀ դրամի: Փաթեթի վավերականության ավարտին պես կարող եք երկարացնել այն: Փաթեթի գործողության ավարտից 7 օր առաջ դուք կստանաք համապատասխան հաղորդագրություն Ձեր էլ. փոստի հասցեին: Երբ տարբեր ընկերություններ մեր հարթակի միջոցով սկսում են կապ հաստատել Ձեզ հետ` Ձեր ներկայացրած արտադրանքը գնելու նպատակով, մեր թիմը ստանում է ծանուցում և օգնում հեշտացնել գնման գործընթացը: Յուրաքանչյուր 3 ամիսը մեկ Դուք տեղեկացնում եք մեզ հարթակի միջոցով արված վաճառքի վերաբերյալ: Հարթակի միջոցով գործարքի իրականացման դեպքում Դուք պետք է վճարեք Invest in AM-ին առաջին վաճառքի 5% միջնորդավճար: Եթե հարթակի միջոցով գործարք տեղի չի ունեցել, ապա միջնորդավճար չի պահանջվում վճարել:
Ինչպե՞ս եք օգնում գտնել իմ արտադրանքի ներմուծողներին
Invest in AM- ն ունի բիզնես գործընկերների մեծ ցանց ավելի քան 40 երկրներում: Ձեր արտադրանքը մշտապես ուղարկվում է նրանց մեր տեղեկագրի միջոցով: Բացի այդ, յուրաքանչյուր ոք, ով դիտում է մեր արտահանման կատալոգը, կարող է ուղղակիորեն կապվել ձեզ հետ պլատֆորմի միջոցով և կատարել պատվեր: Վերջինիս վերաբերյալ մեր թիմին ավտոմատ ուղարկվում է ծանուցում, արտադրանքի գնմանը:Այո, Invest in AM- ն կարող է նաև օգնել արտահանման կազմակերպման հարցերում, մենք ունենք գործընկեր ընկերություններ, որոնք առանձին վճարի դիմաց արտահանումների կազմակերպման ծառայություններ են մատուցում:
Ինչպե՞ս է Invest- ը AM-ը իմանանում, թե հարթակի միջոցով իմ ընկերությունը ինչ ծավալի վաճառք է իրականացրել:
Յուրաքանչյուր 3 ամիսը մեկ Ձեր էլեկտրոնային փոստին գալիս է ծանուցում էքսել ֆայլի տեսքով, որպեսզի տեղեկացնեք մեզ հարթակի միջոցով կատարված եռամսյա վաճառքների մասին: Այստեղ դուք լրացնում եք հարթակի միջոցով կատարված վաճառքի տվյալները, ինչի հիման վրա հաշվարկվում է հաղորդակցության վճարի գումաը: Քանի որ մենք ստանում ենք ծանուցում, երբ որևէ բիզնես հարթակի միջոցով կապ է հաստատում Ձեզ հետ, ըստ այդմ` կարողանում ենք ստուգել Ձեր կողմից ներկայացված եռամսյա հաշվետվության հավաստիությունը: Եթե դուք կեղծ տեղեկատվություն եք տրամադրել և փորձել եք մեր հարթակի միջոցով գեներացված եկամուտը թաքցնել, ստիպված կլինեք վճարել ինչպես հաղորդակցության վճարը, այնպես էլ տուգանքներ:
Այլ հարցեր ունե՞ք
Լրացուցիչ հարցերի պատասխաններ և պայմանների մանրամասներ կարող եք գտնել մեր Պայմաններ և Դրույթներ բաժնում: Եթե ունեք այլ հարցեր, կարող եք ցանկացած պահի մեզ հետ կապ հաստատել [email protected]

Product registration through Invest in AM Business Platform covering its features, price, minimum order, target markets and other relevant information automatically places it in our online export catalogue which is available to potential importers worldwide. You can choose either annual or semi-annual registration plan and submit unlimited number of products.
Businesses and importers interested in your product can directly contact you through the platform and place an order. In case your company has limited capacity to carry out the export on your own it is possible to request export facilitation from our team.
Registration of an unlimited number of products
Separate company page with all your products presented in the form of products catalog
Access to importers worldwide through Invest in AM Network
Affordable placement in export catalog starting 5000 AMD per month
1.
REGISTRATION
Register your company and export products.
2.
PLAN CHOICE
Choose either annual plan of 65.000 AMD or semi-annual plan of 35.000 AMD and finalize registration.
3.
APPROVAL
Receive approval from our team within 72 hours and make the one-time payment of the submission fee based on the plan of your choice.
4.
EXPORTS
Being now placed in our export catalogue, receive orders from abroad and expand your exports.
Submissionplans
Best Value
Annual Plan
Unlimited products submission for 1 year
65 000֏
~ 5 500֏
/ per month
Half Year Plan
Unlimited products submission for half year
35 000֏
~ 6 000֏
Seehowexportproductslookinourcatalogueafterapproval.Join!
catPhoto
Clothing & Textile
Jasmine Home Bedsheet, Double Sateen
Jasmine Home Textile LLC is an Armenian textile company presenting more than 280 items of goods in the market. The company offers its customers textile products made exclusively from natural raw materials and high-quality fabrics and sewn utilizing the latest German sewing machines. The company was founded in 2016 by 2 sisters: an architect-designer and a doctor, whose goal is to ensure not only an impeccable appearance of the interior but also the health of the customer. Jasmine Home Textile staff was trained in accordance with the requirements of the company and mastered the innovative technology of cutting and sewing. Employees of "Jasmine Home Textile" provide high-quality products, a constantly growing range, and good service, as evidenced by the coverage of the company's products in the Media, Expos, etc.
Austria, Bahrain, Bangladesh, Belarus, Belgium, Bosnia & Herzegovina, Brazil, Bulgaria, Cambodia, Canada, Central African Republic, Chile, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Egypt, Estonia, Finland, France, Georgia, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Iran, Iraq, Ireland, Israel, Italy, Japan, Kazakhstan, Kuwait, Kyrgyzstan, Latvia, Liberia, Libyan Arab Jamahiriya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Moldova, Nepal, New Zealand, Norway, Paraguay, Peru, Poland, Portugal, Qatar, Romania, Russia, San Marino, Saudi Arabia, Serbia, Singapore, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Tajikistan, The Netherlands, Turkmenistan, United Arab Emirates, United Kingdom, United States, Uruguay, Uzbekistan, Venezuela
$18.0
7 000֏
Jasmine Home Textile LLC
marksSvg
Invest in AM platform is one in its type tool for Armenian producers to enter foreign markets.
Derek Demirjian
Export Manager, Siena LLC
What does unlimited products within 1 product category imply?
Let’s say you’ve chosen a semi-annual plan with the fee 35 000 AMD which implies unlimited items submission within 1 product category. The 35 000 AMD is а one-time payment per 1 product category not per 1 product type. For example, you can choose the product category of “Clothing & Textile” and add unlimited products of jackets, skirts, shoes, coats, etc. The payment will be fixed 35 000 AMD. In other cases when the company is engaged in the production of more than one product category, e.g. 3 different categories: “Clothes & Textile products”, “Alcohol and cigarettes”, “Fruits & Berries”, it will be possible to add unlimited products in each category, but the final payment will be 35 000 x 3 = 105 000 AMD.
What happens after product submission and payment of the fee?
Within 72 hours our team evaluates your submission and either approves or disapproves it. The money is withdrawn only after the approval. Followed by presentation of your products in our export catalogue.
Can I add more products in the same category after the approval ?
Yes, in case they are in the same product category. Let’s say you've purchased semi-annual plan for “Clothing & Textile” on 01.01.2022 which expires on 01.06.2022 and added 2 items of jackets and 5 items of coats. In case, in the period between January-June of 2022 you want to add another item, let’s say trousers, you can do so from your Invest in AM profile page free of charge.
Can I edit information on the products submitted after they already have the approval?
Yes, you can edit price, product information, photos 3 times during your plan period. For the latter, you need to apply to the admin of Invest in AM.
Is 35.000 AMD semi-annual or 65.000 AMD annual fees imply one-time payment, are there any other payments afterwards?
Yes, those are one-time payments. Upon registration of all your products, you have to choose one of the plans: annual or semi-annual. Based on your choice you make the one-time payment of 35.000 AMD or 65.000 AMD which is equivalent to a monthly payment of 5000-6000 AMD. Upon expiration of a 6-month or 1 year period, you can always renew your plan. 7 days prior to expiration you will receive a notification email with all the instructions. Once businesses in our database start to contact you to place the order of your products, we receive automatic notification and aim to facilitate the process. Every 3 months, you report your sales recorded with the help of Invest in AM platform. In case the transaction takes place, you will need to pay Invest in AM 5% commission fee from the first sales. In case no transaction through the platform took place, no commission is due.
How do you help find importers of my products and can you help me with organization of exports?
Invest in AM has a huge network of businesses in more than 40 countries. Your products information is distributed to them on the constant basis through our mailing list. Additionally, anyone who check the export catalogue can directly contact you through our platform and place the order. Their letters are also automatically sent to Invest in AM team so as we can keep the track of the proces. Yes, we can help with organization of exports. Invest in AM has partner companies that provide services of exports organization for a separate fee.
How exactly Invest in AM knows the amount of my company’s sales with the help of Invest in AM platform?
Every 3 months you receive an e-mail notification to do the reporting by filling out the respective excel file. You fill out the sales figures through the platform, based on which the commission fee is calculated. As we receive automatic notification when a business contacts you, we check the information you’ve provided with our business partners. In case you have provided false information and tried to hide some of the generated income through our platform, you’ll have to pay both the commission fee and the fines.
Still have more questions?
Additional FAQ and billing details can be found in our terms and conditions page. If you have any further questions you can contact us at any time at [email protected]