Invest in AM բիզնես հարթակի միջոցով ապրանքի գրանցումը, ներառյալ վերջինիս նկարագիրը, մեկնարկային գինը, նվազագույն պատվերը, թիրախային շուկաները և այլ կարևոր տեղեկատվություն, ավտոմատ տեղադրում է այն արտահանման առցանց կատալոգում, որը հասանելի է աշխարհի տարբեր երկրներում գտնվող ներմուծողներին: Դուք կարող եք ընտրել տարեկան կամ կիսամյակային փաթեթը և գրանցել անսահմանափակ թվով ապրանքներ:
Ձեր արտադրանքով հետաքրքրվող բիզնեսներն ու ներմուծողները կարող են ուղիղ կապ հաստատել Ձեզ հետ հարթակի միջոցով և կատարել պատվեր: Այն դեպքում, երբ Ձեր ընկերության արտահանման կազմակերպման կարողությունը սահմանափակ է, մեր թիմը կարող է նաև համապատասխան ծառայություններ Ձեզ մատուցել:
Անսահմանափակ թվով ապրանքների գրանցում
Ընկերության ամբողջական արտադրանքով առանձին էջ` կատալոգի տեսքով
Կապ տարբեր երկրների ներմուծողների հետ Invest in AM ցանցի միջոցով
Մատչելի պայմաններ` ամսական սկսած 5000 դրամից
1.
ԳՐԱՆՑՈՒՄ
Գրանցի'ր ընկերությունդ և արտահանվող ապրանքները
2.
ՓԱԹԵԹԻ ԸՆՏՐՈՒԹՅՈՒՆ
Ընտրի'ր տարեկան փաթեթը 65.000 դրամով կամ կիսամյակային փաթեթը 35.000 դրամով և ավարտի'ր գրանցումը
3.
ՀԱՍՏԱՏՈՒՄ
72 ժամվա ընթացքում ստացի'ր հաստատում մեր թիմի կողմից և կատարի'ր միանվագ վճար
4.
ԱՐՏԱՀԱՆՈՒՄ
Ներկայացնելով ապրանքները մեր կատալոգում` սկսի'ր ստանալ պատվերներ արտերկրից և մեծացրու արտահանման ծավալները
Գրանցմանփաթեթներ
Լավագույն Արժեք
Տարեկան փաթեթ
Ապրանքի անսահմանափակ գրանցում մեկ տարվա ընթացքում
65 000֏
~ 5 500֏
ամսական
Կիսամյակային փաթեթ
Ապրանքի անսահմանափակ գրանցում կես տարվա ընթացքում
35 000֏
~ 6 000֏
Նմանտեսքունենարտահանվողապրանքներըմերկատալոգումհաստատումիցհետո:Միացի'ր:
Գեղեցկություն և խնամք
Caregroup Ampik Խոնավ անձեռոցիկ մանկական՝ նորածինների համար 100հատ
«Քեյր Գրուպ» ընկերությունը թաց անձեռոցիկների և բամբակյա հիգիենայի պարագաների արտադրության առաջատար ընկերություններից է ոչ միայն Հայաստանի Հանրապետությունում, այլև ողջ Հարավային Կովկասում։ 2017 թվականից ընկերությունը մշտապես զարգանում է՝ բարելավելով իր արտադրության որակը և գործընկերներին առաջարկելով համագործակցության լավագույն պայմաններ։ Ընկերության հիմնական մրցակցային առավելությունը արտադրանքի բարձր որակի և հաճախորդների սպասարկման չափանիշներին համապատասխանությունն է: Շուկայի առաջատարները վստահում են Care Group-ին սեփական հիգիենայի պարագաների արտադրության հարցում: Ընկերությունը գործում է ISO 9001: 2015 միջազգային ստանդարտներով:
Բելառուս, Վրաստան, Իրաք, Ղազախստան, Ռուսաստան, Ուկրաինա, Ուզբեկստան
582֏
Քեյր Գրուփ ՍՊԸ
Ոսկերչական իրեր & այլն
Կորիզ Սիլվեր հավաքածու
Արման Մանուկյան ԱՁ-ն ունի ոսկերչական իրերի արտադրության ավելի քան 15 տարվա փորձ: Նա ներկայացնում է Koriz Silver արծաթյա զարդերի ապրանքանիշը։ Koriz Silver զարդերն աչքի են ընկնում իրենց նրբաճաշակ դիզայնով, որը միջնադարյան հայկական ավանդական տարրերի միաձուլում է՝ զուգորդված նրբագեղության երանգներով: Ընկերության զարդերը կրում են հայտնի դերասանուհիներ, շոումեններ և արվեստագետներ։ Շատերը Koriz Silver-ը անվանում են «Գահերի խաղերի»-ց ոգեշնչված զարդեր, սակայն դրանց ոգեշնչման իսկական աղբյուրը միջնադարյան հայկական ճարտարապետական տարրերն են: Ընկերությունն իր արտադրանքն արտահանում է Ռուսաստան և ԱՄՆ՝ միաժամանակ ընդլայնման համար նոր շուկաներ փնտրելով։
Ավստրիա, Բելառուս, Բելգիա, Կանադա, Խորվաթիա, Ֆրանսիա, Գերմանիա, Հունաստան, Հունգարիա, Իտալիա, Ղազախստան, Լատվիա, Լիտվա, Նորվեգիա, Լեհաստան, Պորտուգալիա, Ռումինիա, Ռուսաստան, Սլովակիա, Սլովենա, Իսպանիա, Հոլանդիա, Ուկրաինա, Միացյալ թագավորություն, Միացյալ Նահանգներ
$179.9
70 000֏
Կորիզ Սիլվեր ԱՁ
Lazoor Dome Shaped Կրկնակի ադամանդե մատանի
Հորիզոն Ջյուլրին հիմնադրվել է 2014 թվականին Հայաստանում և շուկայում ներկայացված է Lazoor Jewelry ապրանքանիշի միջոցով։ Ընկերությունը ձգտում է ստեղծել եզակի նմուշներ, որոնք աչքի են ընկնում նորարարական դիզայնով և ոսկու տարբեր երանգների և թանկարժեք քարերի լայն կիրառմամբ: Lazoor-ը ընտանեկան սեփականություն հանդիսացող և ընտանեկան ժառանգական բիզնես է: Բրենդի հետևում կանգնած են ոսկերչական իրերի արտադրության ընտանեկան ավանդույթները։ Ունենալով արագ փոփոխվող միտումներ` ընկերությունը վերանայում է իր արհեստը և հանդես է գալիս աննախադեպ լուծումներով: Ընկերության հաճախորդները Lazoor-ը նկարագրում են որպես բեկումնային, անսովոր, գեղարվեստական զարդեր, որոնք նրանք կարող էին կրել ոչ միայն հատուկ առիթների ժամանակ, այլև աշխատավայրում, հանդիպումների ժամանակ, ընկերների հետ մի բաժակ գինի ըմպելիս կամ իրենց երկրորդ կեսի հետ ընթրելիս:
Ավստրիա, Բելգիա, Բուլղարիա, Խորվաթիա, Կիպրոս, Չեխիա, Դանիա, Էստոնիա, Ֆինլանդիա, Ֆրանսիա, Գերմանիա, Հունաստան, Հունգարիա, Իռլանդիա, Իտալիա, Ղազախստան, Քուվեյթ, Լատվիա, Լիտվա, Մալտա, Լեհաստան, Քաթար, Ռումինիա, Ռուսաստան, Սաուդյան Արաբիա, Իսպանիա, Հոլանդիա, Թուրքմենստան, Արաբական Միացյալ Էմիրություններ, Միացյալ Նահանգներ, Ուզբեկստան
$975
379 275֏
Հորայզն Ջյուլրի ՍՊԸ
marksSvg
investin.am հարթակն իր տեսակի մեջ եզակի է հայ արտադրողների համար արտաքին շուկաներ դուրս գալու համար
Դերեկ Դեմիրջյան
Արտահանման պատասխանատու, Սիենա ՍՊԸ
Ի՞նչ է ենթադրում 1 ապրանքային կատեգորիայի շրջանակում անսահմանափակ թվով ապրանքների գրանցումը:
Ենթադրենք դուք ընտրել եք Ձեր ապրանքների համար կիսամյակային պլան և վճարել 35.000 ՀՀ դրամ, ինչը թույլ է տալիս Ձեզ 1 ապրանքային կատեգորիայի շրջանակներում գրանցել անսահմանափակ թվով ապրանքներ: 35.000 դրամը միանգամյա վճար է 1 ապրանքային կատեգորիայի, այլ ոչ թե մեկ ապրանքի համար: Օրինակ, եթե ընտրել եք «Հագուստ և տեքստիլ» ապրանքային կատեգորիան, կարող եք ավելացնել անսահմանափակ թվով ապրանքներ` բաճկոններ, կիսաշրջազգեստներ, կոշիկներ, վերարկուներ և այլն: Լինում դեպքեր, երբ ընկերությունը զբաղվում է արտադրությամբ միանգամից մի քանի ապրանքային կատեգորիաների շրջանակում, օրինակ. «Հագուստ և տեքստիլ արտադրանք», «Ալկոհոլ և ծխախոտ», «Մրգեր և հատապտուղներ»: Այս դեպքում գործ ունենք 3 կատեգորիայի հետ: Յուրաքանչյուր կատեգորիայում կարող եք ավելացնել անսահմանափակ թվով ապրանքներ, բայց վերջնական վճարը կկազմի 35.000 x 3 = 105.000 դրամ:
Ի՞նչ է տեղի ունենում ապրանքները գրանցելուց և վճարը կատարելուց հետո:
72 ժամվա ընթացքում մեր թիմը գնահատում է Ձեր հայտը, հաստատում կամ մերժում այն: Վճարը գանձվում է միայն հաստատման դեպքում: Դրան հաջորդում է Ձեր ապրանքների ներկայացումը արտահանման կատալոգում:
Հաստատումից հետո կարո՞ղ եմ նույն կատեգորիայի շրջանակում էլի ապրանքներ ավելացնել:
Այո, եթե դրանք նույն ապրանքային կատեգորիայի մեջ են: Ենթադրենք, գնել եք կիսամյակային փաթեթ 01.01.2022 թվականին, որը վավեր է մինչև 01.06.2022 թ. և գրանցել «Հագուստ և տեքստիլ» ապրանքային կատեգորիայի շրջանակում 2 տեսակի բաճկոն, 5 տեսակի վերարկու: Եթե 2022 թվականի հունվար-հունիս ամիսներին ցանկանում եք ավելացնել «Հագուստ և տեքստիլ» կատեգորիայի մեկ այլ ապրանք, օրինակ, տաբատ, դա հնարավոր է անել Invest in AM Ձեր անհատական էջից բոլորովին անվճար:
Կարո՞ղ եմ փոփոխել ներկայացված ապրանքների վերաբերյալ տեղեկատվությունը, երբ դրանք արդեն հաստատվել են և ներկայացված են արտահանման կատալոգում:
Այո, Ձեր փաթեթի գործողության ժամանակահատվածում կարող եք 3 անգամ խմբագրել ապրանքի գինը, արտադրանքի վերաբերյալ տեղեկություններ, լուսանկարներ: Վերջինիս համար անհրաժեշտ է դիմել Invest in AM-ի ադմինիստրատորին:
Արդյո՞ք 35.000 դրամ կիսամյակային կամ 60.000 դրամ տարեկան վճարները միանվագ են և կա՞ն որևէ այլ վճարներ, որոնք ես պետք է կատարեմ Invest in AM- ին:
Այո, վճարները միանվագ են: Ապրանքները գրանցելիս անհրաժեշտ է ընտրել փաթեթներից մեկը՝ տարեկան կամ կիսամյակային: Ձեր ընտրության հիման վրա Դուք կատարում եք միանվագ վճար ՝ 35.000 ՀՀ դրամ կամ 65.000 ՀՀ դրամ, որը համարժեք է ամսական 5500-6000 ՀՀ դրամի: Փաթեթի վավերականության ավարտին պես կարող եք երկարացնել այն: Փաթեթի գործողության ավարտից 7 օր առաջ դուք կստանաք համապատասխան հաղորդագրություն Ձեր էլ. փոստի հասցեին: Երբ տարբեր ընկերություններ մեր հարթակի միջոցով սկսում են կապ հաստատել Ձեզ հետ` Ձեր ներկայացրած արտադրանքը գնելու նպատակով, մեր թիմը ստանում է ծանուցում և օգնում հեշտացնել գնման գործընթացը: Յուրաքանչյուր 3 ամիսը մեկ Դուք տեղեկացնում եք մեզ հարթակի միջոցով արված վաճառքի վերաբերյալ: Հարթակի միջոցով գործարքի իրականացման դեպքում Դուք պետք է վճարեք Invest in AM-ին առաջին վաճառքի 5% միջնորդավճար: Եթե հարթակի միջոցով գործարք տեղի չի ունեցել, ապա միջնորդավճար չի պահանջվում վճարել:
Ինչպե՞ս եք օգնում գտնել իմ արտադրանքի ներմուծողներին
Invest in AM- ն ունի բիզնես գործընկերների մեծ ցանց ավելի քան 40 երկրներում: Ձեր արտադրանքը մշտապես ուղարկվում է նրանց մեր տեղեկագրի միջոցով: Բացի այդ, յուրաքանչյուր ոք, ով դիտում է մեր արտահանման կատալոգը, կարող է ուղղակիորեն կապվել ձեզ հետ պլատֆորմի միջոցով և կատարել պատվեր: Վերջինիս վերաբերյալ մեր թիմին ավտոմատ ուղարկվում է ծանուցում, արտադրանքի գնմանը:Այո, Invest in AM- ն կարող է նաև օգնել արտահանման կազմակերպման հարցերում, մենք ունենք գործընկեր ընկերություններ, որոնք առանձին վճարի դիմաց արտահանումների կազմակերպման ծառայություններ են մատուցում:
Ինչպե՞ս է Invest- ը AM-ը իմանանում, թե հարթակի միջոցով իմ ընկերությունը ինչ ծավալի վաճառք է իրականացրել:
Յուրաքանչյուր 3 ամիսը մեկ Ձեր էլեկտրոնային փոստին գալիս է ծանուցում էքսել ֆայլի տեսքով, որպեսզի տեղեկացնեք մեզ հարթակի միջոցով կատարված եռամսյա վաճառքների մասին: Այստեղ դուք լրացնում եք հարթակի միջոցով կատարված վաճառքի տվյալները, ինչի հիման վրա հաշվարկվում է հաղորդակցության վճարի գումաը: Քանի որ մենք ստանում ենք ծանուցում, երբ որևէ բիզնես հարթակի միջոցով կապ է հաստատում Ձեզ հետ, ըստ այդմ` կարողանում ենք ստուգել Ձեր կողմից ներկայացված եռամսյա հաշվետվության հավաստիությունը: Եթե դուք կեղծ տեղեկատվություն եք տրամադրել և փորձել եք մեր հարթակի միջոցով գեներացված եկամուտը թաքցնել, ստիպված կլինեք վճարել ինչպես հաղորդակցության վճարը, այնպես էլ տուգանքներ:
Այլ հարցեր ունե՞ք
Լրացուցիչ հարցերի պատասխաններ և պայմանների մանրամասներ կարող եք գտնել մեր Պայմաններ և Դրույթներ բաժնում: Եթե ունեք այլ հարցեր, կարող եք ցանկացած պահի մեզ հետ կապ հաստատել [email protected]

Регистрация товара через бизнес-платформу Invest in AM, включая описание товара, начальную цену, минимальный заказ, целевые рынки и другую важную информацию, автоматически размещает товар в нашем экспортном каталоге, который доступен для потенциальных импортеров по всему миру. Вы можете выбрать годовой или полугодовой план регистрации и регистрировать неограниченное количество товаров.
Компании и импортеры, заинтересованные в вашем товаре, могут напрямую связаться с вами через платформу и сделать заказ. Если у вашей компании ограниченные возможности для самостоятельного осуществления экспорта, вы можете запросить у нашей команды содействие при экспорте.
Регистрация неограниченного количества товаров
Отдельная страница компании со всей вашей продукцией, представленной в виде каталога
Выход на импортеров по всему миру через сеть Invest in AM
Доступное размещение в экспортном каталоге от 5000 драм в месяц
1.
РЕГИСТРАЦИЯ
Зарегистрируй свою компанию и товары на экспорт.
2.
ВЫБОР ПЛАНА
Выбери годовой план за 65.000 драмов или полугодовой план за 35000 драмов и заверши регистрацию.
3.
ОДОБРЕНИЕ
Получи одобрение от нашей команды в течение 72-х часов и соверши единовременный платеж в соответствии с выбранным планом.
4.
ЭКСПОРТ
Разместив свои товары в нашем экспортном каталоге, начни получать заказы из заграницы и расширять свой экспорт.
Планырегистрации
лучшая цена
Годовой план
Неограниченная регистрация товаров на 1 год
65 000֏
~ 5 500֏
в месяц
Полугодовой план
Неограниченная регистрация товаров на полгода
35 000֏
~ 6 000֏
Таквыглядяттоварывнашемкаталогепослеутверждения.Присоединяйтесь!
Ювелирные изделия & украшения
Кориз Сильвер серги
Арман Манукян ИП имеет более 15 лет опыта в производстве ювелирных изделий. Он представляет бренд серебряных украшений Koriz Silver. Ювелирные изделия Koriz Silver отличаются изысканным дизайном, который представляет собой смесь традиционных средневековых армянских элементов с элегантным оттенком. Украшения компании носят известные актрисы, шоумены и артисты. Многие называют Koriz Silver украшением, вдохновленным фильмом «Игры престолов», но его истинное вдохновение исходит от средневековых армянских архитектурных элементов. Компания экспортирует свою продукцию в Россию и США, одновременно ищет новые рынки для расширения.
Австрия, Беларусь, Бельгия, Канада, Хорватия, Франция, Германия, Греция, Венгрия, Италия, Казахстан, Латвия, Литва, Норвегия, Польша, Португалия, Румыния, Россия, Словакия, Словения, Испания, Нидерланды, Украина, Великобритания, Соединенные Штаты
$54.0
21 000֏
Кориз Силвер ИП
Армбас Базальтовая Арматура d=14, 1м
АрмБазальт ЗАО
Aregi Яблочные чипсы 40г
ООО «Ареги» - один из крупнейших производителей натуральных продуктов в Армении, предлагающий более 200 наименований продукции, включая, помимо прочего, сухофрукты, уникальные армянские сладости, хрустящие и аппетитные фрукты, фруктовые чипсы и т. д. Привлекательный дизайн, упаковка и исключительное качество продукции являются конкурентными преимуществами Ареги. Продукты компании содержат высокую концентрацию необходимых питательных веществ и витаминов, которые помогают потребителям оставаться энергичными в течение всего дня.
Албания, Аргентина, Австралия, Беларусь, Бразилия, Китай, Хорватия, Чехия, Дания, Эстония, Франция, Германия, Венгрия, Индия, Италия, Япония, Казахстан, Латвия, Литва, Малайзия, Норвегия, Польша, Португалия, Сербия, Южноафриканская Республика, Испания, Швеция, Швейцария, Соединенные Штаты, Уругвай, Вьетнам
749֏
Ареги ООО
marksSvg
Платформа Invest in AM - это единственный в своем роде инструмент для выхода армянских производителей на зарубежные рынки.
Дерек Демирджян
Менеджер по экспорту, Сиенна ООО
Что предполагает регистрация неограниченного количества товаров в рамках 1 товарной категории?
Предположим, вы выбрали полугодовой план для своих товаров и заплатили 35 000 драмов, что позволяет регистрировать неограниченное количество товаров в рамках 1 товарной категории. 35 000 драм - это единовременный платеж за 1 товарную категорию, а не за один товар. Например, если вы выберете товарную категорию «Одежда и Текстиль», вы сможете добавить в данную категорию неограниченное количество товаров: куртки, юбки, обувь, пальто и т. д. Бывают случаи, когда компания занимается производством одновременно нескольких товарных категорий, например, «Одежда и Текстиль», «Алкоголь и табак», «Фрукты и ягоды». В данном случае мы имеем дело с 3 категориями. Вы можете добавить неограниченное количество товаров в каждую из категорий, но окончательный платеж будет 35 000 x 3 = 105 000 драмов.
Что следует после регистрации товаров и совершения платежа?
В течение 72 часов наша команда оценивает вашу заявку и утверждает или отклоняет ее. Плата за регистрацию взимается только в случае утверждения. Далее, ваша продукция будет представлена в нашем экспортном каталоге.
Могу ли я добавить еще товаров в той же категории после утверждения?
Да, если они в рамках одной и той же категории товаров. Предположим, вы купили полугодовой пакет 01.01.2022, который действует до 01.06.2022 и зарегистрировали 2 вида курток, 5 видов пальто в товарной категории «Одежда и Текстиль». Если в январе-июне 2022 года вы захотите добавить еще один товар в категории «Одежда и Текстиль», например, брюки, вы можете сделать это со своей личной страницы Invest in AM совершенно бесплатно.
Могу ли я редактировать информацию о товарх, которые уже зарегистрировал, после того, как они уже получили одобрение и представлены в каталоге?
Да, вы можете редактировать цену, информацию о продукте и фотографии 3 раза в течение вашего тарифного периода. Для этого вам необходимо обратиться к админу Invest in AM.
Является ли платеж 35.000 драмов за полугодие или 60.000 драмов за год единовременным или существуют и другие платежи?
Да, это единовременные платежи. При регистрации товаров необходимо выбрать один из пакетов: годовой или полугодовой. В зависимости от выбора, вы совершаете единовременный платеж в размере 35 000 драмов или 65 000 драмов, что эквивалентно 5000-6000 драмам в месяц. Вы можете продлить срок действия пакета, как только срок его действия истечет. За 7 дней до окончания, вы получите соответствующее сообщение на адрес электронной почты. Как только предприятия из нашей базы начинают связываться с вами, чтобы купить ваши продукты, мы получаем автоматическое уведомление и стремимся облегчить этот процесс. Каждые 3 месяца вы сообщаете о своих продажах через платформу Invest in AM. В случае, если состоялась покупка, вам нужно будет заплатить комиссию Invest in AM в размере 5% от первой продажи. Если транзакция через платформу не состоялась, комиссию платить не нужно.
Как вы помогаете найти импортеров моей продукции?
Invest in AM имеет большую сеть партнеров предприятий в более чем 40 странах. Информация о вашей продукции постоянно отправляется им через нашу рассылку. Кроме того, любой, кто просматривает наш экспортный каталог, может напрямую связаться с вами через платформу и сделать заказ. Данное уведомление также автоматически отправляется команде Invest in AM, чтобы мы могли отслеживать осуществление покупки вашего товара. Да, мы можем также помочь с организацией экспорта. У Invest in AM есть партнерские компании, которые предоставляют услуги по организации экспорта за отдельную плату.
Как именно Invest in AM узнает объем продаж моей компании с помощью платформы Invest in AM?
Каждые 3 месяца вы получаете уведомление по электронной почте с эксел файлом для сдачи отчета о продажах своих товаров, осуществленных посредством нашей платформы. Здесь вы указываете сумму продаж, а в файле автоматически будет рассчитываться комиссия, которую вы должны заплатить. Поскольку мы получаем автоматическое уведомление, когда с вами связывается бизнес, мы проверяем предоставленную вами информацию с нашими деловыми партнерам. Если вы предоставили ложную информацию и попытались скрыть часть полученного дохода через нашу платформу, вам придется заплатить как комиссию, так и штрафы.
Остались вопросы?
Дополнительную информацию о часто задаваемых вопросах и условиях работы с нами можно найти на нашей странице условий. Если у вас возникнут дополнительные вопросы, вы можете связаться с нами в любое время [email protected]